Songül Karlı'dan Uğur Arslan'a çok ağır gönderme

7 yıl boyunca Uğur Arslan ile program yapan Songül Karlı, eski ortağı hakkında ağır konuştu : Benim partnere ihtiyacım yok''

Magazin

Songül Karlı'dan Uğur Arslan'a çok ağır gönderme Songül Karlı, birlikte program sunduğu Uğur Arslan'la ilgili "Siz bir partner sayesinde bir kanala transfer oluyorsanız sizin partnere ihtiyacınız vardır." dedi.

7 yıl boyunca Uğur Arslan ile program yapan ardından da Acun Ilıcalı ile yaptığı telefon görüşmesi sonrası bir anda kendini TV 8'de bulan Songül Karlı Mynet'e konuştu.

Programının daha 1 haftalık olduğunu vurgulayan Songül Karlı, ''Bu işte tecrübeliyim. 1 ay içinde program oturur. Katılan konukların kurgu olduğunu yorumlayanlar yanlış düşünüyorlar. Aileler bize güvensin'' dedi.


Arası gergin olduğu Seda Sayan için ''TV 8 çok güzel bir kanal, ses yok seda yok' diyerek göndermede bulunan ünlü sunucu - türkücü, ''Oğlum Efe ile evdeydik. TV 8'den aradılar bir anda kendimi Acun Ilıcalı ile görüşürken buldum. 1 saate nasıl hazırlandım hatırlamıyorum bile. Yırtık bir pantalon ile toplantıya gitmişim. TV 8'i çok seviyorum.. Burada olduğum için değil ama Acun Ilıcalı çok farklı bir kişiliğe sahipmiş''dedi.

7 yıl birlikte izdivaç programı sunduğu Uğur Arslan'ı da unutmayan Songül Karlı, ''Kimsenin ekmeğini almadım. Kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Burada tek başıma program yapıyorum. O gücüm var. Siz bir partner sayesinde bir kanala transfer oluyorsanız sizin partnere ihtiyacınız vardır...Benim partnere ihtiyacım yok'' şeklinde konuştu.


O Ses Türkiye programını zaten daha önceden izlediğini belirten Karlı, ''Güzel bütün sesleri Gökhan aldı ama bilmiyorum kim kazanır.. Sabah akşam eğlence programları yayındna kalktı şimdi O Ses Türkiye bu boşluğu dolduruyor'' şeklinde konuştu.


Çocuğunun babası eski eşinin yeniden evlenmesi sorusu karşısında Songül Karlı, ''Eski eşim Nur isminde bir bayanla evlendi. Nur bir gün kapıyı çaldı merhaba ben Nur dedi. Çok memnun oldum kendisiyle tanışmama. Eski eşim sadece çocuğumun babası artık zaten ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum. Eski eşimin eşiyle sık sık görüşüyoruz. '' diye konuştu.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: