Songül Öden, İngiliz Basınında

İngiltere merkezli yayın kuruluşu BBC, ‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisinin yıldızlarından Songül Öden’e geniş yer ayırdı.

Magazin

Songül Öden, İngiliz Basınında Ünlü oyuncuyu Cerrahpaşa’daki dizi setinde ziyaret eden Rajan Datar tarafından önceki gün kaleme alınan yazı, “Umutsuz Yıldızla Bir Gün” başlığıyla sitede yer aldı.

Yazıda, Öden hakkında övgü dolu sözler yer alırken ünlü oyuncunun hem çekici hem de esprili olduğuna vurgu yapıldı.

Oyuncunun özellikle Ortadoğu ülkelerinde geniş bir hayran kitlesinin bulunduğuna dikkat çekilen yazıda, yıldızın Ürdün kraliçesi Rania tarafından da büyük bir beğeniyle takip edildiğine yer verildi.

Oyuncunun canlandırdığı ‘Yasemin’ karakterinin, dizinin ABD’de yayınlanan orjinal versiyonundaki ‘Susan’ karakterinin aksine cinsel içerikli sahnelerinin olmamasına da dikkat çekildi.

Yazıda ayrıca, Türk dizilerinin son dönemde büyük bir yükselişte olduğu ve popülerlik olarak Latin Amerika’nın ünlü ‘telenovela’larını bile geride bıraktığına değinildi. Türk dizileri sayesinde Arap ülkelerinden Türkiye’yi ziyaret edenlerin sayısının son 7 yıl içinde 5 kat arttığına vurgu yapıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: