Songül Öden: Saçmalamış olabilirim...

Songül Öden'in rol aldığı “Lal Hayal” adlı tiyatro oyunu yeni sezonu açtı. Güzel oyuncuyu bu geccede ünlü dostları yalnız bırakmadı. Songül Öden oyun sonrası yaptığı açıklamada "Saçmalamış olabilirim. Oyun sonrası sarhoşu oldum” dedi.

Magazin

Songül Öden: Saçmalamış olabilirim... Songül Öden'in, 7 farklı kadını canlandırdığı “Lal Hayal” adlı tiyatro oyunu yeni sezonun açılışını önceki gün yaptı. Güzel oyuncuyu ilk gününde sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Songül Öden'i izlemeye gelenler arasında Cansel Elçin-Zeynep Tuğçe Bayat, Burak Deniz, Rıza Kocaoğlu, Yağızcan Konyalı, Fatih Aksoy gibi pek çok ünlü isim vardı.

Songül Öden'in bilinmeyenleri!

Songül Öden'in bilinmeyenleri!Oyun sonrası açıklamalarda bulunan Songül Öden, “Seyircinin ne hissettiğini algıladığımda çok mutlu oluyorum. Böyle bir oyun oynadığım için çok iyi hissediyorum. Saçmalamış olabilirim. Oyun sonrası sarhoşu oldum” açıklamasında bulundu.

'Lal Hayal' ilk kez Anadolu Yakası'nda!

'Lal Hayal' ilk kez Anadolu Yakası'nda!Songül Öden'in Cannes şıklığı!

Songül Öden'in Cannes şıklığı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: