SONGÜL ÖDEN'İN ESKİ EŞİNE CEZA!

Gümüş dizisiyle tanınan Songül Öden'e hakaret içerikli cep mesajları atan boşanma aşamasında olduğu eşi Canberk Uçucu, 3.5 ay hapis cezasına çarptırıldı

Magazin

SONGÜL ÖDEN'İN ESKİ EŞİNE CEZA! Dizi oyuncusu Songül Öden ve boşanma aşamasında olduğu tiyatrocu eşi Canberk Uçucu arasında sular durulmuyor.

Eşine hakaret içeren cep mesajları atan Uçucu, 3.5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Songül Öden, ayrı yaşadığı eşinin kendisini rahatsız etmemesi için ailenin korunmasına dair yasa uyarınca tedbir aldırmıştı.

İddiaya göre Uçucu eşine "Hırsızlık ve yalancılık genetiktir" ve "Sen parayla yoğrulmuş aşağılık bir yaratıksın" gibi cep mesajları gönderdi. Bunun üzerine Songül Öden, eşi Canberk Uçucu'nun mahkemenin koyduğu tedbir kararını ihlal ederek, kendisine hakarette bulunduğunu öne sürüp şikâyetçi oldu.

HAPSİ ERTELENDİ
Canberk Uçucu hakkında "hakaret" suçundan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Şişli 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasında, hakaret içerikli mesajlar göndermesi nedeniyle Uçucu'ya önce 3.5 ay hapis cezası verdi.

Ardından sabıkasız oluşu dikkate alınarak verilen hapis cezası ertelendi. Uçucu, 5 yıl içinde tekrar suç işlerse aldığı hapis cezasıyla ilgili yeni bir yaptırım uygulanacak. Canberk Uçucu'nun Songül Öden'e sözlü hakaretten 4.5 yıla kadar hapisle yargılandığı dava ise sürüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: