SONSUZA KADAR EVET

Ünlü manken Güzide Duran ile Adnan Aksoy, Çırağan Sarayı'nda yapılan törenle dünyaevine girdi. Ünlü çift, Cahide Cabaret ekibinin çaldığı müziklerle çılgınca dans edip, eğlendi..

Magazin

SONSUZA KADAR EVET   Ünlü manken Güzide Duran ile Adnan Aksoy, cumartesi geccesi Çırağan Sarayı'nda yapılan törenle dünyaevine girdi. Duran nikah memurunun, 'Adnan Aksoy'u eşiniz olarak kabul ediyor musunuz' sorusuna, 'Sonsuza kadar evet' yanıtını verdi. Ünlü manken, nikah memurunun soruyu tekrarlaması üzerine, daha gür sesle 'Sonsuza dek evet' diyince salonda alkış koptu.

Çılgınca dans ettiler

Nikah memuru cüzdanı geline verdi. Duran, gelinliğiyle çok zarifti. Nikah töreninin ardından ilk dansı eşi Adnan Aksoy'la yapan ünlü manken, hareketli şarkılarda manken arkadaşları, Ayşe Hatun Önal, Ece Sükan, Burcu Esmersoy'la birlikte dakikalarca dans etti. DJ kabininde Cahide Caberet'in ekibi vardı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: