SONUNDA MAHSUN'U KABUL ETTİ!

Mahsun Kırmızıgül, yeni filminde oynatmak için bir süredir Asi dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün’ü ikna etmeye çalışıyordu. Kırmızıgül, sonunda Tuba’yı ikna etti...

Magazin

SONUNDA MAHSUN'U KABUL ETTİ! Mahsun Kırmızıgül’ün kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de yapacağı ’Güneşi Gördüm’ filmi için ikna etmeye çalıştığı Tuba Büyüküstün, sonunda kararını verdi ve projede yer almayı kabul etti. Büyüküstün’ün bağlı olduğu ajansla yapılan görüşmelerden sonuç alındı ve prensip olarak anlaşmaya varıldı.

Son dönemde özellikle Araplar’ın gözdesi haline gelmesiyle basında geniş yer bulan genç oyuncu Tuba Büyüküstün, Çağan Irmak’ın ’Babam ve Oğlum’ filminde kısa bir rol almış ve Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar isimli televizyon filminde oynamıştı. Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Aşk Yolu ve Sultan Makamı dizilerinde de oynayan Büyüküstün, bu kez ’Güneşi Gördüm’ filmiyle beyazperdeye gelecek.

’Beyaz Melek’ filminden sonra, çok daha iddialı bir yapım olacağı konuşulan ’Güneşi Gördüm’ filminde Tuba Büyüküstün’ün yanısıra Mahsun Kırmızıgül de oynayacak. Filmin diğer oyuncuları arasında ise Ali Sürmeli, Şerif Sezer, Menderes Samancılar, Meral Okay gibi usta oyuncuların yanısıra genç jenerasyonun başarılı oyuncularından Alper Kul da rol alacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: