SONUNDA SAKİNLEŞTİ

Oscar ödüllü oyuncu Mıchael Douglas, 'libidom sonunda sakinleşti' diyerek Hollywood gündeminin zirvesine oturdu.

Magazin

SONUNDA SAKİNLEŞTİ O bir zamanlar sadece ABD'de değil tüm dünyada milyonlarca kadının hayallerini süsleyen, erkeklerin de benzemek için uğraş verdiği aktörlerden biri. Şimdi artık orta yaşlı bir adam ve çocuklu bir aile babası ve iyi bir eş olsa da bir dönem magazin basınının manşetlerini süslüyordu. Özellikle de kendisinden "seks bağımlısı" olduğu gerekçesiyle ayrılmak isteyen ilk eşinin açıklamaları yüzünden. Ama kısa bir süre önce yaptığı açıklamayla o günlerin çok gerilerde kaldığını herkese ilan etti.

İşte "libidom sonunda sakinleşti" diyen ünlü aktör Michael Douglas'ın itirafları...

Michael Douglas, kendisinden 25 yaş genç olan Catherine Zeta Jones ile evlenip bir aile babası olduktan sonra libidosunun sakinleştiğini, eskisi gibi sürekli seks düşünmediğini söyledi.

Douglas "Şimdi kendimle daha rahatım. Sanırım bu yaşlanmakla ilgili bir durum. Libidom beni eskisi kadar etkileyemiyor" diye konuştu.

Oscar ödüllü Michael Douglas, 1977 yılında oyuncu Diandra Douglas ile evlendi. Bu evlilikten bir erkek çocuğu sahibi oldu.

Michael Douglas'ın eski eşi Diandra ünlü aktörün bir seks bağımlısı olduğunu ve bunun evliliklerini etkilediğini ileri sürdü.

Diandra Douglas, ünlü aktörün bu bağımlılık yüzünden kendisine iyi bir eş ve oğluna da iyi bir baba olmadığını iddia etti. Douglas bir klinikte tedavi gördü. Ama bu evliliklerini kurtarmaya yetmedi.

Douglas, Catherine Zeta Jones ile evlenmeden çok kısa bir süre önce Diandra Douglas'tan boşandı. Boşanırken de eski eşine 45 milyon dolar tazminat ödedi. Ünlü ektör aynı yıl Zeta- Jones ile evlendi.

Michael Douglas ile Sharon Stone'un başrollerini paylaştığı Temel İçgüdü filmi ve bu filmdeki ateşli sahneler de bir döneme damgasını vurmuştu.

Hatta bir dönem aktörün seks bağımlılığı hastalığına tutulmasında bu filmin etkisi olduğu da ileri sürülmüştü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: