ŞORAY'IN DAMAT KRİTERLERİ

Türkan Şoray, “Laf Aramızda” programında ilginç itiraflarda bulundu...

Magazin

ŞORAY'IN DAMAT KRİTERLERİ Yağmur doğduktan sonra uçaktan korkmaya başladım. Bir keresinde Cihan Bey’le, Çeşme’den İstanbul’a geliyoruz ve bir anda uçak türbülansa girdi.

O anda aklıma sadece aklıma Yağmur geldi ve “Yağmur şimdi ne yapacak diye düşünmeye başladım” Yağmur İstanbul’daydı ve Cihan’la bana bir şey olursa; Yağmur anasız babasız büyüyecek diye düşündüm. O gündür uçaktan korkarım.Cep telefonu olmasaydı Yağmur’u Amerika’ya göndermezdim. Çünkü o Amerika’dayken sürekli cep telefonuyla konuşuyoruz.

Mesela sinemaya ya da tiyatroya gittiğinde telefonu kapalı olacağından bana haber veriyor ve ben de onu 1-2 saat merak etmiyorum. Aksi takdirde çıldırırdım herhalde. Aynı zamanda erken kalkması gerektiği zamanlarda “anneciğim beni uyandırır mısın?” diyor.

Şoray, hayalindeki damat adayını ise şu sözlerle açıkladı: “Öncelikle kızım Yağmur’u mutlu etmesi lazım. Kazancının çok yüksek olmasa bile iyi seviyede olması lazım. Aynı zamanda da kızımı çok sevmeli ve çok saygılı biri olmalı. Çok kazanması gerekmiyor ama; iyi bir kariyeri olmalı.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: