Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğluna hapis cezası!

Fenomen Murat Övüç’ün oğlunun da aralarında bulunduğu 4 sanığın polislere karşı ‘görevini yaptırmamak için direnme’ suçundan yargılandığı dava karara bağlandı. Mahkeme, Burak Can Övüç’ü 8 ay hapis cezasına çarptırarak hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

Magazin

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğluna hapis cezası! Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün oğlu Burak Can Övüç ‘polislere karşı görevini yaptırmamak için direnme' suçundan yargılandığı dava karara bağlandı. Duruşmada savunmasını yapan sanık Burak Can Övüç, “Ben sadece video kaydı aldım. Polislere karşı herhangi bir hakaretim olmadı. Karakola da kendi aracımla gittim. Suçsuzum, beraatimi talep ediyorum” dedi.

Murat Övüç, neden evlendiğini anlattı!

Murat Övüç, neden evlendiğini anlattı!8 AY HAPİS

Mahkemede Burak Can Övüç’ün avukatı, müvekkilinin üzerine atılı suçu işlediğini gösteren herhangi bir delilin olmadığını ve önceki savunmalarını tekrar ettiklerini söyleyerek sanığın beraatini istedi. Mahkeme sanık Burak Can Övüç’ü ‘görevini yaptırmamak için direnme’ suçundan 8 ay 10 gün hapis cezasına çarptırdı.

Murat Övüç'ten tepki çeken sözler:

Murat Övüç'ten tepki çeken sözler: "Ne olacak bu kadınlar?"Yeşim Salkım, Murat Övüç'ü yerden yere vurdu!

Yeşim Salkım, Murat Övüç'ü yerden yere vurdu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: