Sosyal medyada Engin-Tuba çılgınlığı!

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Para Aşk sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Dizi Galeri

Sosyal medyada Engin-Tuba çılgınlığı! Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümün etiketi "Sözümü tuttum" hem Türkiye hem dünya sıralamasında TT (Trendic Topic) olarak ilk sıralarda yerini aldı. Yaklaşık 18 saattir hala TT'de olan dizi sosyal medyanın gündeminde yer alıyor.

Dizide; Elif'e babasının katilini bulmak için söz veren Ömer, sevdiğe kadına cinayeti çözdüğünü, katilin de abisi Hüseyin olduğunu itiraf etti.

İzleyenleri şoke eden bölümde bir cinayetle yolları kesişen Elif ve Ömer'in aynı cinayetin katili sebebiyle ayrı kalması dizinin hayranlarını hüzne boğdu.

UYUMDA MARKA TUBA BÜYÜKÜSTÜN - ENGİN AKYÜREK

Kara Para Aşk hayranları, ekranların en uyumlu çifti seçtikleri Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'e övgülerini sosyal medyada sayısız yorumla dile getiriyor.

Önceki günlerde #uyumdamarkaTubaEngin etiketini kullanan milyonlar yaklaşık 45 bin tweetle Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'i dünya sıralamasını yerleştirdi.

Sosyal medya analiz şirketi Somera'nın Mart ayında yaptığı araştırmada da ikili 84.376 rekor ileti sayısıyla ekranların en popüler çifti seçilmişti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: