Sosyal medyada Hazal Kaya fırtınası! Pozları olay oldu!

Hazal Kaya sevgilisi Ali Atay'la birlikte doğum gününde verdiği pozları sosyal medya hesaplarından duygusal bir mesajla yayınladı. Hemen harekete geçen güzel oyuncunun sevenleri Hazal Kaya ismini Twitter'da TT listesine soktu.

Magazin

Sosyal medyada Hazal Kaya fırtınası! Pozları olay oldu! Hazal Kaya, Şubat ayında Ali Atay'la İstanbul'da gerçekleşen bir düğünle evlenmişti. Oyuncu evlendikten kısa bir sonra da hamile olduğunu açıklamıştı. Hazal Kaya-Ali Atay çifti ilk çocukları Fikret Ali'yi kucaklarına almak için gün sayıyor. Yakında anne olacak olan Hazal Kaya eşiyle birlikte doğum gününde verdiği pozları sosyal medyadan yayınladı ve altına şu duygusal mesajı yazdı:

"Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim... Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası... Ölümler, hastalıklar, düğünler, doğumlar...”Hayat işte, her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu... Ama hep çok şanslı hissettim kendimi. Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım, iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım, sevdiğim hep dağ gibi arkamda, sağımda solumdaydılar.

Karnımda oğlumun tekmeleriyle, tarif edemediğim bir minnet duygusu, şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün... Bunda senelerdir sevgisiyle, desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var. İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf, hep söylerim. Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde. Müthiş hediyeleriniz için, oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Artık bi pandamız bile var birlikte, çıldıracağım!! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!"

Hazal Kaya: Sayende gülmekten ağladık aşkım!

Hazal Kaya: Sayende gülmekten ağladık aşkım!
SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU!

Hazal Kaya'nın bu paylaşımı kısa sürede sosyal medyayı salladı. Fotoğrafları Instagram'da bir çok magazin sayfası kullanırken, Hazal Kaya'nın ismi de Twitter'da gündem oldu. Güzel oyuncunun ismi TT listesine girdi. Hazal Kaya'nın sevenleri çok sayıda mesaj gönderdi.


Hazal Kaya'nın bebek alışverişi!

Hazal Kaya'nın bebek alışverişi!İŞTE HAZAL KAYA'YA YAZILAN MESAJLARDAN BAZILARI...

"Hazal Kaya güzelliği diye bir şey var"

"Hazal Kaya sen muhteşem bir detaysın inşallah bende senin gibi bir hamiş olurum"

"Hazal Kaya & Ali Atay şu çivisi çıkmış dünya’da gördüğüm en güzel şeysiniz"

"Hazal Kaya gördüğüm en güzel anne olabilirsin"

"Keşfette denk geldim twit atmadan duramadim. Hazal Kaya çok güzel görünüyorsun.."

"Hazal Kaya... bir fotoğrafa ne kadar uzun bakılacaksa o kadar baktım, hayranlıktan dibim düştü, güzelliği bir yana ilişkisinin güzelliği diğer yana, ömür boyu mutlu olsunlar böyle"

Hazal Kaya'dan sert tepki: ”Bu ne terbiyesizlik...

Hazal Kaya'dan sert tepki: ”Bu ne terbiyesizlik..."Hazal Kaya'nın feryadı:

Hazal Kaya'nın feryadı: "Durdurun artık!"Ceyda Ateş geri döndü! İlk tebrik Hazal Kaya'dan geldi!

Ceyda Ateş geri döndü! İlk tebrik Hazal Kaya'dan geldi!Hazal Kaya’dan hamilelik pozu!

Hazal Kaya’dan hamilelik pozu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: