SOSYAL MEDYA'DA ZİRVENİN ADI: SUSKUNLAR!

Suskunlar sezon finali sırasında 5 farklı etiket ile en çok konulan başlık (Trends Topic) listesinde yer aldı.

Magazin

SOSYAL MEDYA'DA ZİRVENİN ADI: SUSKUNLAR! Dün yayınlanan sezon finaliyleizleyicileri ekrana kilitleyen Suskunlar, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Suskunlar'ın etiketi #onnumarabesyildiz, geçen hafta sezon finali yapılan dizilerin tümünden daha fazla tweet alarak tam 14 saat boyunca Türkiye Gündemi'nin üst sıralarında yeraldı. Aynı zamanda dizinin karakterlerinden Ahu ve Cebrail de TT listesine girdi. Dizinin son sahnelerinde çalınan şarkıyla Ahmet Kaya ve parçasının ismi Tedirgin de listede kendine yer buldu.

Böylece Suskunlar dizisinin yayını boyunca 5 farklı etiket ile Trends Topic listesinde yer aldı.

Suskunlar etkisi

Yayınlanmaya başladığı ilk gün itibariyle büyük beğeni kazanan Suskunlar, televizyonda yarattığı büyük etkiyi sosyal medya da sürdürüyor. Dün Twitter'da yaşanan teknik sıkıntılara rağmen dizinin etiketi #onnumarabesyildiz listeye kısa bir süre içerisinde girdi ve 14 saat boyunca, ertesi sabaha kadar listede kaldı. Her hafta mutlaka TT listesine giren Suskunlar, futbol maçları, Madonna konseri gibi yüksek etkisi olan etkinliklerin günlerinde de listeye girmeyi başardı. Suskunlar'ın resmi Facebook hesabında 370 bin, Twitter hesabında ise 45 bin kişi bulunuyor. Bu hesaplardan her hafta özel imzalı hediyeler dağıtılıyor.

Cebrail yeniden sahnede

Daha önceki bölümlerde Sarı Bilal'i öldürmek için operasyonlar yapan ve bu bölüme kadar öldüğü zannedilen Cebrail, Komiser Gurur ile işbirliği yaparak yeniden oyuna dahil oldu. İrfan’ın eski patronlarından Ömer için çalışacak olan ikilinin yeni sezonda neler yapacağı ve Ecevit ile Sarı’nın karşısına ne şekilde çıkacağı merakla bekleniyor.


Takoz İrfan ile Bilal karşı karşıya;

Video yüklenemedi...Takoz İrfan, ıslahevinde dayak yiyior;

Video yüklenemedi...'Suskunlar'ın sezon finalinde Ecevit'e büyük şok;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: