Sosyal medyaya 'Yıldırım' düştü

Yarın Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak olan Galatasaray derbisi öncesinde bugün Star Gazetesi'nde yer alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın TSK'ya ait bilgileri yabancı bir ülkeye temin etmekle suçlandığına yönelik haber Yargıtay tarafından yalanlandı.

Diğer Haberler

Sosyal medyaya 'Yıldırım' düştü Aziz Yıldırım hakkında gazetelerde yer alan bu asılsız suçlama sosyal medyada da esprili bir şekilde yer aldı.

İşte o iletilerden bazıları;

Aziz Yıldırım'ın yakalanmadığı bir tek barbie operasyonu kaldı. O da yakında olur.


Aziz Yıldırım'ı önce şike yapmakla, sonra ergenekona destek vermekle, şimdi de Suriye casusluğu ile suçladılar? SIRADA NE VAR?


Marmaray'ın imdat frenini ceken de Aziz Yıldırım mis diyorlar


aziz yıldırım bütün kötülüklerin babasıymış meğer


Aziz Yıldırım öğrenciyken kızlarla aynı evde kalmış.


öpü bırakıp kaçmadan önce zillere de basıyormuş Aziz Yıldırım


Pazartesi vizelerin başlayacak olması da Aziz Yıldırım yüzündenmiş


Son duyumlara göre 2009 yılında başlayan Domuz gribi vakalarının ve ölümlerle sonuçlanan virüsü Aziz Yıldırım bulmuş.


Kuzeye kış gelmesinin sebebi de aziz yıldırım


Benim de çorabımın teki kayıp, eyy Aziz Yıldırım!


Haçlı seferlerini Aziz Yıldırım başlatmış diyorlar. Unutma unutturma.


YARGITAY'DAN AÇIKLAMA: GERÇEĞİ YANSITMIYOR

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, "gizli belge sızdırmaktan" yargılanan ve beraat eden Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkındaki beraat kararyla ilgili tebliğnamesini henüz tamamlamadı. Yıldırım, "gizli kalması gereken bilgileri temin etmek" suçundan yargılandığı davadan, Ankara 12. Ağır Ceza Mahkemesinde beraat etmişti. Mahkemenin gerekçeli kararında, "gizli askeri belgeleri bulunduran sanıklarla iletişim kurduğu tespit edilen Yıldırım'da, yasaklı herhangi bir belgenin ele geçirilemediği" belirtilmişti.

Kararın temyiz edilmesi üzerine dosya Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına geldi. Savcılıktan yapılan açıklamada, beraat kararının temyiz edilmesi üzerine çalışmalarına başlanan tebliğnamenin henüz tamamlanmadığı, bugün bazı basın yayın organlarında yer alan haber ve yorumların gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: