Sosyal medyayı karıştıran tweet! Başak ile Kıvanç evlendi mi?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in evlendiği yönünde yazılan bir tweet sosyal medyayı karıştırdı.

Magazin

Sosyal medyayı karıştıran tweet! Başak ile Kıvanç evlendi mi? GECCE.com daha önce magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılan bir dedikoduyu kaleme almış, Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in evlendiği yönünde iddiaların ardının arkasının kesilmediğini yazmıştı.

İŞTE GECCE.COM'UN O HABERİ! OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

İŞTE GECCE.COM'UN O HABERİ! OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...



Bu yazının akabinde bugün Başak Dizer'in Twitter hesabından yapılan paylaşım kafaları karıştırdı. Başak Dizer'in "Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendik" yazması özellikle Tatlıtuğ hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Bu tweet kısa bir süre içinde 5 bine yakın kişi tarafından paylaşılırken binlerce kişi tarafından da yorum yağmuruna tutuldu. Twitter'da kısa sürede 1. sıradan TT oldu. Sosyal medya ayaklandı, birden bire herkes bu olayı konuşur oldu!


İlk başta tweeti gerçek olarak algılayan Tatlıtuğ hayranları bu şekilde yorumlar yaparken daha sonra Başak Dizer'in Twitter hesabının hacklendiğini söylemeye başladı. Hem Tatlıtuğ'un hem de Dizer'in Instagram hesaplarından bir açıklama yapmaması da Başak Dizer'in Twitter hesabının hacklendiği yönündeki iddiaları kuvvetlendirdi.

Ayrıca Başak Dizer 2 hafta önce Instagram hesabından "Twitter hesabım çalınmıştır" diye yazmıştı.


Tüm bu yaşananların ardından Twitter'da kafa karışıklığı sürüyor. Kimileri çiftin gerçekten evlendiklerini savunurken bazıları da bunun bir hacker saldırısı olduğunu düşünüyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: