SOSYETE BİR SAAT KUYRUKTA BEKLEDİ!

Magazin

SOSYETE BİR SAAT KUYRUKTA BEKLEDİ! Fransız giyim markası Chanel'in Çırağan Sarayı'nda düzenlediği defileyi konuklar minder ve şiltelere oturarak izledi, mankenler de Türk halılarının üzerinde yürüdü

Ünlü Fransız giyim markası Chanel, 2010-2011 Paris-Byzance Koleksiyonu'nu önceki gün Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli bir defile ile tanıttı.

1 SAAT BEKLEDİLER
Defile için Çırağan Sarayı'nın terasında lazer ışıklarla sanal bir saray ortamı yaratıldı. Konuklar defileyi, minder ve şiltelerde oturarak seyrederken, mankenler de yerlere serilen Türk halılarının üzerinde yürüdü. Organizasyona büyük ilgi gösteren cemiyet hayatının tanınmış isimleri, defile saatinden bir saat önce Çırağan Sarayı'na gelince, kapıların açılmasını ayakta beklemek zorunda kaldı. Kapılar açılınca da yer kapma telaşına düştüler. Defileyi izleyenler arasında, ünlü Hollywood yıldızı Kirsten Dunst da vardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: