Sosyete bu dedikoduyu konuşuyor!

Sosyetenin üç ünlü playboyu ile ilgili Posta Gazetesi'nde ilginç bir iddia ortaya atıldı. İşte gazetede yer alan o haber:

Sosyete

Sosyete bu dedikoduyu konuşuyor! Sosyetenin üç ünlü playboyu C.A, S.T, E.Ç geçen hafta Mikonos'ta teknelerinde güneşleniyormuş. Manken gibi bir kadın yüzerek tekneye gelmiş. Playboylar kızı tekneye davet edip ikramlarda bulunup onunla sohbet etmişler.

''EVİME BEKLİYORUM''
Yunan güzel tekneden ayrılırken ''Akşamüstü evime bekliyorum, bir şeyler içeriz'' demiş.

Üç kafadar heyecanla kadının evinin yolunu tutmuşlar. Gittikleri adreste metruk, kapısı penceresi olmayan yıkık dökük bir evle karşılaşmışlar.

Kadın, onları karşılayıp içeri davet etmiş. Üç kafadar bu evden inanılmaz bir eve geçeceklerini hayal edip içeri girmişler. Ama evin hepsi buymuş.

Kadın ''Ne içersiniz?'' diye sormuş. ''Kahve'' demişler. Bir süre sonra boş bir servis tepsisi ile gelip ''Buyurun kahveleriniz'' deyince anlamışlar ki kadının akli dengesi yerinde değil.

SÜT DÖKMÜŞ KEDİ GİBİ TEKNEYE DÖNDÜLER

Büyük hayallerle gittikleri evden süt dökmüş kedi gibi tekneye dönmüşler.

Bu kadın yaz aylarında adaya gelir bu evde yaşarmış. (Kaynak:posta.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: