SOSYETE GENÇLİK İKSİRİNE AKIN ETTİ!

Dünya Jet-Setinin Gözdesi Yüz Serumu Helix-D artık Türkiye’de..

Magazin

SOSYETE GENÇLİK İKSİRİNE AKIN ETTİ! Dermokozmetiğin lider markası OHT Peptide 3 Türkiye ‘ye getiren İnnoderm Firması ,aralarında sanat ve sosyal yaşamın ileri gelen isimlerinin de bulunduğu bir davet ile yeni ürün Helix-D Yüz Serumunun tanıtımını gerçekleştirdi.

Firmanın sahipleri ABD ‘ de büyük bir çıkış yapan gençlik serumu Helix-D ‘ yi, aralarında sanat ve sosyal yaşamın pek çok tanınmış ismi bulunan bir davetli topluluğu ile tanıttı.

Mucidi ünlü Doktor Louis Rinaldi olan serum ,şu an dünya jet setinin yeni gözdesi ve Türkiye’de de yakında satışa sunulacak. Dr.Louıs Rinaldi,yaklaşık 5 yıl gibi uzunca bir süre geniş bir bilim adamı grubu ile çalışarak formülü oluşturdu.

Şişe içerisinde 2 ayrı spiral şeklinde bulunan helezon,ürün tam sıkılırken birleşiyor.Buradaki amaç içeriği kullanılacağı anda aktive etmek.Dolayısıyla şişe içerisindeki görünüm de oldukça orijinal. Bilinen en yeni teknolojiler kullanılarak oluşturulmuş bir gelişme olan Helix-D ‘nin Türkiye lansmanına CEO VE Yönetim Kurulu Başkanı Kristi Hartman’ ın yanı sıra ,ürünün mucidi Dr.Louis Rinaldi ve yönetim kurulu üyesi Joseph Gilbert da katıldı. Sadece eczanelerde bulunacak olan serumun tanıtımında Müge Karamızrak, Gülay Kamaz, Nilgün Esinli, Arzu Kunt, Güler Arnas, Gülbin Simitçioğlu, Nil Burak, Oya Germen,Pınar Eliçe Günsel Ülkü, Gülgün Feyman, Buket Taşdelen gibi sanat ve sosyal yaşamın pek çok tanınmış ismi ile birlikte 2011 Türkiye güzel Melisa Pamuk, Paris Hilton ve Eva Longoria ‘nın yakın dostu dünya jet-setinin tanınmış ismi Scott Lazerzon da bulundu..

Modern dansın başarılı ismi Melis Aksoy da göz alıcı bir dans gösterisiyle izleyenlerin beğenilerini topladı.İnnoderm Firması adına ev sahipliği yapan Özlem Acar ile Tayfun Kapçıoğlu , Helix-D Yüz ve Göz serumunun ,son dönemde cilt gençleştirmede ki en büyük devrimlerden biri olduğunu belirttiler.Halkla ilişkiler alanının duayeni Ayşe Azizoğlu tarafından organize edilen davet Reina’da gerçekleşti.Bunlarda ilginizi çekebilir: