Sosyete Işıl Reçber parfümünü konuşuyor!

Dün tanıtımı yapılan parfümler bugün çok konuşuluyor.

Kadın

Sosyete Işıl Reçber parfümünü konuşuyor! Taktığı gözlükleri, giyimi, stili ve tarzıyla hep ön planda olmayı başaran modanın iddialı isimlerinden Işıl Reçber’in, kendi markası ile oluşturduğu parfümü görüyoruz her yerde. Parfüm markaları arasına bir kalite doğuyor diyebiliriz. Henüz kokusunu deneyimleyemedim çünkü mağazalarda bulamadım lakin tasarımı ve ismi bile bir garanti sunuyor insanlara. Şişesinin dahi şıklık sunduğu ve birçok ünlünün de elinde gördüğümüz parfüm şimdiden tercih edilen olmaya başlamış gibi görünüyor. Bu yıl herkes Reçber kokacak anlaşılan.

Demet Akalın, Gülşen, Pınar Altuğ, Ceylan Çapa, Gül Erçetingöz gibi isimlerin beğeni ile bahsettikleri parfüm sanıyorum ki yakında satışta olacak. 2018’de parfümde moda “Işıl Reçber” olacak. Mistik, feminen ve karakteri olan notaların birleşiminden oluşturduğu parfümü “Savage” dün görücüye çıktı. Anlaşılan o ki büyük de beğeni kazandı.


YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: