SOSYETE JOKE PERESTROYKA'DA!

Muhteşem bir partiyle İstanbul gecce hayatına merhaba diyen İzzet Çapa'nın yeni harikası Joke Perestroyka'da Anneler Günü nedeniyle çok özel bir kahvaltı organize edildi.. İstanbul sosyetesi yarın bu kahvaltıda bir araya gelecek!

Magazin

SOSYETE JOKE PERESTROYKA'DA! Çapa-marka’nın uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucu Akaretler – Sıraevler’de açtığı son harikası Joke Perestroyka’da ilk sürpriz ‘Anneler Günü Kahvaltısı’ olacak. Yarın kutlanacak olan ‘Anneler Günü’ için özel olarak hazırlanan kahvaltı menüsü, davetlileri unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatacak..

Bu özel gün için ünlü bir çok ismin şimdiden yer ayırttığı konuşulanlar arasında. .

It’s A Joke’da ‘Özlediğiniz Anne Kahvaltısı’ sloganı, Perestroyka’da daha da iddialı: ‘Unutmayın, Anneniz Bile Bu Kahvaltıyı Hazırlayamaz'!!!

Bu özel günün en büyük sürprizi ise Tuba Ünsal'ın annesini İzmir'den özel olarak getirtmesi.. Annesinin Joke Perestroyka için yaptığı çekimleri çok beğendiğini belirten Tuba Ünsal, 'Annem Joke Perestroyka'yı çok merak ettiğini söylemişti.. Ben de sürpriz yapıp onu Anneler Günü'nde Perestroyka'da ağırlamak istedim' dedi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: