‘’SOSYETE PAZARI’’ TAM 1 AY SÜRECEK..!

Her kitle ve zevke göre ürün yelpazesinin bulunduğu, çok özel koleksiyonların ihraç fazlası altın ve pırlanta ürünlerinin yer aldığı Gülaylar Fırsat Günleri tam bir sosyete pazarı havasında geçiyor.

Magazin

‘’SOSYETE PAZARI’’ TAM 1 AY SÜRECEK..! Gülaylar tüketicilerinden gelen talep üzerine Temmuz ayı boyunca Tüm Türkiye’deki mağazalarında pırlanta ve altın ürünlerde %70’e varan indirimler ve peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı sağlıyor. Bir şenlik havasında karşılanan Fırsat Günleri’nde Gülaylar , her müşterisine yapmış olduğu her alışverişe herhangi bir alt sınır olmaksızın pırlanta kolye hediye ediyor.
55,000 Kişi Kazançlı Yatırım Sağladı
Gülaylar , 2010 yılında Starcity Outlet Center'da başlattığı indirimli satış günleri ile seri sonu altın, pırlanta, gümüş ve çelik tasarımlar uygun fiyatlarla satışa sunarak tüketicisine belirli dönemlerde ekstra alım kolaylığı sağlıyor.

Şimdiye kadar belirli lokasyonlardaki büyük avm ‘ lerde gerçekleştiren organizasyon, şimdi aynı anda Tüm Türkiye’ye yayılıyor. 45.000 adet sezon sonu ve ihraç fazlası pırlanta ve altın ürünlerin satışa sunulmasının yansı sıra herkese, her alışverişe 30.000 adet pırlanta kolye hediye ederek tüketiciyi ve rakiplerini şaşırtıyor.
Altın fiyatlarının tavan yaptığı günlerde, değerinin çok altında satışa sunduğu ürünlerle dikkat çeken Gülaylar, tüm Türkiye’ye yaydığı kampanyasıyla sektörde olay yaratacağa benziyor.
%70’ varan indirimlerle ve hediye ettiği 30.000 adet pırlanta kolyelerin yanı sıra kampanyanın tam 1 ay sürecek olması tüketici için büyük bir avantaj ve önemli bir tercih unsuru oluyor.

Gülaylar Perakende Mağazalar Direktörü Tufan Aygut, kampanyanın dışarıdan bakıldığında kolaylıkla gerçekleştirilen bir indirim kampanyası olarak görülebildiğini ancak, Türkiye çapında 45 Gülaylar mağazasında 250 kişilik bir ekibin tam bir ay çalışarak, tüketicisine en iyi kalitede ve en uygun fiyatla hizmet verebilmek için en ince ayrıntısına kadar hazırlandığını belirtiyor.
Müşteriye vaad edilen indirim oranlarının ürün kalitesinden hiçbir şekilde feragat etmeden müşteriye sunulabilmesi bizim için çok önemli derken, Gülaylar markası olarak 80 yılın verdiği güvene dayanarak kampanyalarını yürüttüklerini söylüyor.


Hem %70 ‘e varan indirim hem de 12 ya varan taksit imkanı
Fırsatın tek bir ürün çeşidi ile sınırlı olmadığı kampanyanın ürün yelpazesi çok geniş. Yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set, olmak üzere yüzlerce ürün ve koleksiyon seçeneği tüketicilere sunuluyor.Koleksiyonlarda Tüm Gülaylar mağazalarında toplamda 45.000 parçalık bir ürün grubu sergilenecek.

Ülkemizde özellikle yaz aylarında evlenecek gençlerinde yoğun rağbet göstereceği ve İndirimlerin %70’e kadar çıktığı kampanya tüm bunların yanı sıra peşin fiyatına 12 aya varan taksitle satın alma imkanı sunuyor.
Müşterilerine uygun ödeme imkanlarınıda sağladıklarını söyleyen Tufan Aygut, sektörün bu aylardaki durağanlığından sıyrılarak Gülaylar mağazalarında satış konusunda çok başarılı ve hareketli bir ay geçireceklerini belirtiyor.
Bu kampanya süresince Türkiye genelinde 45 mağazada başlayacak Fırsat Günlerinde 10.000 adet altın, 15.000 adet pırlanta ve 5000 adet çelik , gümüş aksesuar ürün satılması hedefleniyor.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: