SOSYETEDE TECAVÜZ SKANDALI

Spor arabası ve ayrıldığı son aşkıyla şohret olan playboy, önceki gecce Nişantaşı'nda bir kulüpte arkadaşlarıyla yemek yemiş

Magazin

SOSYETEDE TECAVÜZ SKANDALI Sonra eğlenmek üzere Maçka'da başka bir kulübe gitmişler. Sosyetik playboy buradaki partide 20'li yaşlarda sarışın bir genç kızla tanışmış. Alkolün tozu artmış, samimiyet ilerlemiş. Playboy kulüp çıkışı sarhoş olan genç kıza ''Seni eve bırakayım. Bu halde taksiye binme demiş.'' Yolda hain planını devreye sokmuş.

OTEL ODASINDA SALDIRI
Sosyetik playboy ''Ben geçici olarak otelde kalıyorum. Sen de gel, lobide bir kahve içtikten sonra seni eve bırakırım'' demiş. Alkollü genç kız bu teklifi kabul etmiş. Lobideki kahve molası playboyun ısrarıyla odaya kadar ilerlemiş. Kendine gelmekte zorlanan genç kız oda da playboy'un tecavüzüne uğramış. Genç kız bugün yarın savcılığa başvuracak. Playboy ise ecel terleri döküyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: