Sosyetik güzellerin sırrı ortaya çıktı!

Sosyetik güzeller Yasemin Özilhan, Pınar Sabancı ve futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay gibi isimlerin Hollywood yıldızlarını yakından takip ederek kemik suyu içtikleri öğrenildi.

Magazin

Sosyetik güzellerin sırrı ortaya çıktı! Magazin dünyası ve sosyetik isimlerin güzellik trendleri arasında artık doğallık ön plana çıkmış durumda. Estetik yaptırmak yerine doğal yöntemlere başvuran ünlü kadınlar çareyi kemik suyunda buldu. Hollywood yıldızlarının baş vurduğu kemik suyu, cildindeki kolajen miktarını arttırmak için kullanılıyor. Yemek masalarından kemik suyunu eksik etmeyen ünlü isimlerden Yasemin Özilhan, geçtiğimiz ay ilikli kemik suyu tükettiğini söylemişti. İki kız çocuğu annesi olan Özilhan, her daim fit görüntüsü ve güzelliği ile konuşuluyor. Pınar Sabancı da güzelliğini korumak için kemik suyunu sofrasına ekleyen isimlerden.

Yasemin Özilhan'dan ilk açıklama!

Yasemin Özilhan'dan ilk açıklama!Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay da kemik suyu kavanozlarını takipçileri ile paylaşmıştı. Çınar adında bir oğlu bulunan Atalay, takipçilerine önerilerde bulundu.


Asena Atalay uyardığına pişman oldu!

Asena Atalay uyardığına pişman oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: