Sosyetik hanımların yeni gözdesi İsmail Özkan

Türk sanat Müziği erkek sanatçısı yok olmaya başlamışken yeni bir yıldız doğuyor. İsmail Özkan, My Pavyon'da coşturuyor..

Magazin

Sosyetik hanımların yeni gözdesi İsmail Özkan İsmail Özkan kimdir?

İlkokul yıllarında Barış Manço tarafından düzenlenen ‘7 den 77 ye’ çocuk şöleninde yüzlerce çocuk arasından seçilerek ilk defa sahneye çıkarak şarkı söylemeye başlamış ve sanatçı olmayı aklına koymuştur…

Müzik çalışmalarını Balıkesir Halk Eğitim Türk Sanat Müziği korosunda sürdürmüş ve İTÜ Devlet Türk Musikisi konservatuarın da eğitim görüp, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun olmuştur.

Dizi müziklerinin yorumcusu olarak ünlenen sanatçı (İmkansız Aşk, Fikrimin İnce Gülü)
Sosyal Medya ortamında ve internette dinlenme rekorları kıran albüme ismini veren “Hayal Gözlüm” (2010) adlı şarkısıyla gönüllerde taht kurmuştur. En çok dinlenen şarkılar arasında yerini alarak TSK tarafından ‘En Çok Sevilen Mehmetçik Şarkısı’ olarak da ödülünü almıştır.

Son olarak TRT ekranlarında, TRT Müzik Kanalında “Stüdyo 1” sabah programı ve öğlen kuşağında “Radyo Günleri” programının da sunuculuğunu ve sanatçılığını yapan İsmail Özkan TRT ekranlarının sevilen yüzü olmuştur...Son dönemde rahmetli ADNAN ŞENSES koltuğuna aday gösterilen konservatuarlı Ismail Özkan ; beyefendi duruşu güçlü yorumu ve sesiyle İstanbul cemiyet hayatının önemli dâvetilerinde en cok aranılan isim oldu . Uzun yıllar turk sanat Müziği'nde erkek solist boşluğunu, ISMAIL ÖZKAN dolduracağı görünüyor. Ismail özkan turk sanat ve fantazi müziğin en güzel şarkılarını İstanbul'un Seckın davetlilerini agırlıyan CENK EREN'in sahip olduğu MY PAVYON'DA Cuma gecceleri unutulmaz gecce yaşatıyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: