Sosyetik isim, TV programıyla yardıma koşacak

Cemiyet hayatının tanınmış ismi Sinem Nefesoğlu, sunuculuğunu üstleneceği yeni programıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak için kilometrelerce yol yapacak.

Sosyete

Sosyetik isim, TV programıyla yardıma koşacak Bizim Çocuklarımız Derneği Başkanı ve iş insanı Sinem Nefesoğlu, sunuculuğunu üstleneceği yeni programıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak için kilometrelerce yol yapacak.

'Sinem'e Mektup' isimli programda Sinem Nefesoğlu, kendisine mektup yazan yardıma muhtaç ailelere yardım etmek için yollara düşecek.


İhtiyaç olan lokasyonlara anaokulları açan, çalışan annelere nefes olan, Bizim Çocuklarımız Derneği Kurucu Başkanı Sinem Nefesoğlu'nu bu sosyal projede iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından dostları yalnız bırakmayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sinem Nefesoğu, kısa süre sonra Türkiye'nin en büyük kanalında ekrana gelecek programında önceliğinin çocuklar ve anneler olacağını söyledi.

Bu programın heyecanıyla, diğer TV projelerini rafa kaldırdığını söyleyen Sinem Nefesoğlu, Sinem'e Mektup isimli sosyal yardım programının çalışmalarına başlandığını, yayına hazır olduğu noktada kanal adını açıklayacağını belirtti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: