Söz ve Kızım dizilerinden sevindirici haber!

Sezon arasında sevilen iki dizi Söz ve Kızım'dan sevindirici bir haber geldi.

Dizi Galeri

Söz ve Kızım dizilerinden sevindirici haber! Star TV’de pazartesi günleri yayınlanan, Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın başrolünde oynadıkları Söz dizisi ile TV8'de cuma günleri ekrana gelen, Buğra Gülsoy ve Beren Gökyıldız’ın oynadıkları Kızım dizisini kaçıranlar artık televizyon yayınından hemen sonra BluTV’de izleyebilecek. ‘Masum’, ‘7Yüz’, ‘Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da’, ‘Bartu Ben’ ve ‘Bozkır’ gibi projelere imza atan, Türkiye’nin popüler dijital platformu BluTV, şimdi de Söz ve Kızım dizisini yayınlayacak.

SANSÜRSÜZ OLACAK

Üç sezondur Star TV’de izleyicilerle buluşan ‘Söz’ ve TV8’in bu sezon başlayan dizisi ‘Kızım’ın, TV'de yayınlandıktan hemen sonra yalnızca BluTV’de ve sansürsüz olarak internetten izlenecek.

BluTV içeriklerinden sorumlu Deniz Şaşmaz Oflaz ise bu yenilikle ilgili, “Artık BluTV olarak özel yapımlarımız ve yerli/yabancı dizi ve filmlerimizin yanı sıra abonelerimize diledikleri zaman sevdikleri televizyon dizilerini de reklamsız olarak sunmayı hedefliyoruz. Yaşadığımız bu çağda “ulaşılabilirlik” hepimiz için çok önem kazandı. İş temposu, yoğun trafik ve kendimize ayırdığımız zamanın kısalması ile tv izleyicileri bazen bir diziyi yayın gününde kaçırabiliyor ya da o gün izlemek için 4 saatini ayıramıyor. Biz BluTV olarak bu dizileri tv’de takip edemeyen seyircilere ve halihazırdaki abonelerimize diledikleri zaman reklamsız bir dizi izleme keyfi sunuyoruz” dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: