Söz'de seyircilerin tahmini doğru çıktı!

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Söz'ün 31. bölüm 1. fragmanı, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Dizi Galeri

Söz'de seyircilerin tahmini doğru çıktı! Başrollerini Aybüke Pusat, Tolga Sarıtaş, Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç ve Görkem Sevindik’in paylaştığı dizide; Agah’ın sırları bir bir ortaya çıktı.

Agah’ın; Yavuz’un babası olduğunun ortaya çıkması üzerine bir de Türk ajanı çıkması izleyenleri şoke etmişti. Yavuz, babasını terörist zannettiği için çok sevdiği mesleğinden istifa etmişti. Gerçeklerin ortaya çıkışıyla üniformasına yeniden kavuşan Yavuz’u yeniden böyle görmek izleyenleri oldukça mutlu etti…

İzleyiciler bu sahneler için; “Hadi artık bir sarılın baba oğul!”, “Agah artık bizim de babamız!”, “Yavuz yeniden üniformayla!”, “Oh be kurtulduk şu durumdan!”, “Ah be Agah ne iyi adam çıktın!”, “Yavuz sarıl be babana!”, “Her şey harika olacak!”, “Agah her şeyi anlatır şimdi!” gibi yorumlar yaptılar.

İzleyicilerin tahmini doğru çıktı!

İzleyicilerin tahmini doğru çıktı!Daha önce izleyiciler Agah'ın Yavuz'un babası çıkacağını tahmin etmişti. Agah'ın geçtiğimiz bölümlerde babası çıkması üzerine izleyicilerden yeni bir tahmin gelmişti. Agah'ın aslında bir Türk ajanı iddia eden seyirciler bu düşüncelerinde de haklı çıktılar.

İşte sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen o fragman...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: