"Sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var"

Seda Sayan ile Ece Gürsel arasında yaşanan ilginç sohbet oldukça dikkat çekti. Sperm bankasından çocuk sahibi olabileceğini söyleyen Ece Gürsel'e Seda Sayan verdiği cevapla şaşırttı.

Magazin

"Sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var" Seda Sayan'ın Show TV'de yayınlanan programına Ece Gürsel konuk oldu. Programın magazin masasında yer alan Bilal Özcan, Ece Gürsel'e Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?" diye sordu. Bu konuyu annesiyle de konuştuğunu ifade eden Ece Gürsel, Bilal Özcan'a "Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti." yanıtını verdi.

Ekranda yılın buluşması! Seda Sayan ve Yeşim Salkım...

Ekranda yılın buluşması! Seda Sayan ve Yeşim Salkım...Tam o esnada Seda Sayan söze girdi. Sayan, Gürsel'e verdiği tavsiyeyle herkesi şaşkına çevirdi. Güzel sunucu, "Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyosunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var? " sözleriyle şoke etti. Ece Gürsel, Seda Sayan'ın bu çıkışına "Tanımadığım adamdan çocuk yapmam" sözleriyle cevap verdi.

Seda Sayan farkı!

Seda Sayan farkı!İŞTE O ANLAR:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: