SPICE GIRLS BİR ARAYA GELİYOR!

Tüm zamanların en çok satan kız grubu Spice Girls yeniden birleşiyor.

Magazin

SPICE GIRLS BİR ARAYA GELİYOR! 2000 yılında yollarını ayırma kararı alan Spice Girls’ün bu yıl yeniden birleşeceği iddia edildi. İki yıl önce hayranlarına teşekkür etmek için birleşen efsanevi grup, büyük bir dünya turnesine çıkmıştı. Dünya turnesini tamamladıktan sonra Spice Girls grubun bir daha bir araya gelmeyeceğini açıklamıştı.

BEŞİ BİR ARADA

Grubun en sevilen üyelerinden ‘Posh’ lakablı Victoria Beckham, daha önce müzik dünyasından uzak kalacağını ve tasarımcı olarak kalmak istediğini açıklamıştı. İddialara göre Beckham da böyle bir organizasyonda sahne alacağını açıkladı.

Grubun menajeri Simon Fuller, grubun bu yıl Londra’da yapılacak olan Olimpiyat Oyunları’nda sahne alacağını söyledi. Grubun İngiliz müzik tarihinde önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Fuller, “Spice Girls, Olimpiyat Oyunları’nın açılış töreninde sahne alacak. Hepsinin bir arada olması çok etkileyici olacak” diye konuştu.

Acunn.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: