Spor dünyası sosyal sorumluluk için birleşti!

Ünlü spor psikoloğu Esra Karagöz, doğum günü için sporcular ve misafirlerle Mutluluğun Adresi Rehabilitasyon Merkezi'nde özel çocuklarla buluştu.

Yaşam

Spor dünyası sosyal sorumluluk için birleşti! Ünlü spor psikoloğu Esra Karagöz, son 5 yıldır yaptığı gibi bu yıl da doğum gününü Mutluluğun Adresi Rehabilitasyon Merkezi'nde özel çocuklarla kutladı. Beraberinde gelen sporcular ve misafirlerle çocuklar oldukça güzel vakit geçirdi.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM ORADAYDI
Gerçekleşen doğum gününe eski milli futbolcular Tanju Çolak ve Gökhan Zan, Türkiye Basketbol Federasyonu eski başkanı ve eski milli basketbolcu Harun Erdenay, Lig Radyo genel yayın yönetmeni ve spor yorumcusu Mehmet Ayan, Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Melih Aydoğdu, Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Takımı sponsoru Nihat Kırmızı,İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü medya ve iletişim sorumlusu Coşkun Gülbahar, İTÜ Spor Kulübü genel menajeri Ertaç Çubukçu, Gazeteci Begüm Kılıç, Eski Türkiye güzeli Tuğçe Aral ve beraberinde birçok ünlü isim katıldı.

HERKES GÜZEL ZAMAN GEÇİRDİ
Davetliler böyle bir sosyal sorumluluk projesinde bulunmalarına önayak olduğu için Esra Karagöz'e teşekkürlerini ilettiler. Her bir davetli veda ederken geçirdiği vakitten oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: