Staja giderken ne giyilir?

Uzun yaz dönemini staj yaparak geçirecek okuyucularımıza stil önerileri!

Kadın

Staja giderken ne giyilir? Ceket

Yaz stajınızda size gereken kıyafetlerin başında, fitted bir blazer gelir. Bu parça sezonun en trend çizgilerini taşımak zorunda değil, yeter ki farklı kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenecek cinsten olsun! Ceketleri kalem eteklerle kombinlediğinizde klasik bir ofis görünümü sizinle... Tüm ceketlerde olduğu gibi püf nokta doğru kalıpta olan ceketi seçmekte.

Gömlek

Yakalı gömleklerin erkek stiline uygun olduğunu düşünüyorsanız bir kez daha düşünün deriz. Onlar kesinlikle aşırı tarz duruyor ve hemen her kııyafetle kombinlenebiliyor. Daha ciddi bir silüet için, kumaş pantolonlar ya da koyu jean ve yüksek topuklularla stilinizi tamamlamayı deneyin. Bu size hem ofis için daha derli toplu bir görünüm katar hem de silüetinize biraz eğlence.

Kalem etek

Kalem etek yaz stajınız boyunca giyeceğiniz en doğru parçadır. Staj için farklı kombinlere ihtiyacınız olabilir, kendini her kombine uyarlayıp bambaşka silüetler ortaya çıkaracak bu parçalar sizin kurtarıcınız olabilir.

Kumaş pantolon

Harika bir alternatif daha! Kalem etekler kadar kumaş pantolonlarda ofis kombinlerinde tercih ediliyor. Herhangi bir t-shirt veya gömlekle kombinlenebilen bu parça farklı modelleriyle konforlu ve ciddi bir stil sunar.

Hırka

Size giden bir hırka bulun, herhangi bir renkte ve modelde olabilir. Hırkalar ofiste daha kapalı bir görünüm için idealdir. Aynı zamanda rengarenk seçenekleriyle ofis için trend bir parçadır. Siyah kalem etek ve gömlek kombinini hareketlendirecek bir hırka edinin.

Ayakkabı

Ayağınızın konforlu olması önemli. Filmlerdeki gibi her sabah ofise stilettolarla gidemezsiniz. Çalışma durumunuz buna müsait olmayabilir. Gün boyu ayağınızın konforunu düşünerek hareket etmeli. Etrafta hızlı hareket etmenizi engellemeyen bir ayakkabı seçin. Hala topuklulardan vazgeçemiyorum diyorsanız, orta boy topuklu ayakkabıları tercih edin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: