STAR'A GEÇTİ REYTİNGİ DÜŞTÜ!

ARIM BALIM PETEĞİM İSİMLİ PROGRAMIYLA TELEVİZYONA İDDİALI BİR GİRİŞ YAPAN PETEK DİNÇÖZ'ÜN YILDIZI STAR TV'YE GEÇTİKTEN SONRA SÖNDÜ.. REYTİNGLERİ YERLERDE SÜRÜNEN SANATÇININ PROGRAMI DA ESKİSİ KADAR İLGİL GÖRMÜYOR..

Magazin

STAR'A GEÇTİ REYTİNGİ DÜŞTÜ! Sahnelerin güzel yıldızı Petek Dinçöz'ün televizyon kariyeri tehlikede.. Ekrana ilk çıktığı günlerde ilgiyle izlenen ve takip edilen Dinçöz'ün programı Star'a geçtikten sonra kan kaybetmeye başladı..

Reyting sıralamasında her geçen gün daha da gerilere düşen Petek Dinçöz, ezali rakibi Seda Sayan'ın reytingleri altında resmen ezilir duruma geldi..

Arım Balım Peteğim'den sonra yayına giren Esra Erol'la İzdivaç programının reyting sıralamasında her gün ilk sıralara yerleşmesi de Petek'i zor durumda bıraktı.. Sürekli aynı konuları işlemesi, ilgi çekici konuk çıkartamaması ve programı hareketli tutamaması reytinglerin düşmesinde en büyük etken..

TV'de dünün sonuçlarına göre, Esra Eron 18., Seda Sayan 21., Esra Ceyhan 30. ve Petek Dinçöz de 40. sıraya yerleşti..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: