Starwood Otelleri’nden avantajlı kampanya

Starwood Hotels & Resorts Grubu’nun ücretsiz üyelik olunan ödüllü SPG programı “Üçlü Avantaj” kampanyası ile dünya çapında avantajlar sunuyor.

Diğer Haberler

Starwood Otelleri’nden avantajlı kampanya İSTANBUL – 22 Temmuz, 2013 – Starwood Hotels & Resorts Grubu’nun ödüllü sadakat program SPG, yeni “Üçlü Avantaj” kampanyası ile üyelerine çeşitli fırsatlar sunuyor. SPG üyeleri dünya çapında yaklaşık 650 katılımcı restoran ve barda verecekleri yiyecek ve içecek siparişlerinde 3 ay boyunca bu üç özel avantajın keyfini çıkaracak.


Tüm katılımcı mekanlarda 3 aylık kampanya süresince yüzde 10 ile 30 arası indirim dahil olmak üzere farklı indirim seçenekleri sunulacak. Bu seçenekler arasında SPG üyeleri için 6 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz, 12 yaşın altındaki çocuklar yüzde 50 indirimli, ekstra Starpoint bonusları ve Spa kullanımında da yüzde 15 indirim yer alıyor.

Starwood Grubu bünyesinde Türkiye’de hizmet veren otellerin bu çok özel restoranları arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Le Méridien İstanbul Etiler'in eşsiz restoranı La Torre’de ödüllü şeflerin hazırladığı ve Akdeniz tatları ile Türk mutfağının yaratıcı lezzetlerini birleştiren mönüsü yüzde 10 indirimli, Sheraton Bursa’nın yerel lezzetlerle moderni harmanladığı Narr ve Prusa restoranları yüzde 30 Sheraton Ankara’nın Brasserie One restoranda yüzde 10 indirim ve W Istanbul’un geleneksel Türk mutfağının modern yorumu ile Okka restoranda yüzde 10 indirim alınabilecek.


“Geçen yıl Avrupa, Afrika ve Orta Doğuyu kapsayan EAME bölgesinde, konaklama dışında Starwood restoran ve barlarında SPG üyelerinin harcamaları iki katına çıkmıştı” diyen Starwood Grubu’nun EAME Başkan Yardımcısı Steven Taylor, “Bunun sonucu olarak da tüm yerel destinasyonlarda SPG’nin ilk global yiyecek ve içecek pazarlama kampanyası olan “Üçlü Avantaj”ı başlattık. Böylece misafirlerimizin Starwood Grubu’nun bütün dünyadaki farklı restoran ve barlarında keyifli anlar geçirmelerini ve farklı lezzetleri keşfetmelerini sağlayacağız” dedi.

Yıl Boyunca SPG Üye Avantajları

SPG, seyahat sektöründe dünya çapında üyelerine kapsamlı olarak yiyecek ve içecek avantajları sunan tek sadakat programıdır. Ücretsiz üye olunabilen SPG programına, üye olduğunuz takdirde Üçlü Avantaj kampanyası ve daha fazlasını da kazanabilirsiniz. SPG, dünya çapında 400'den fazla Starwood Oteli, 1000'den fazla restoran ve barda yüzde 30’a kadar üyelerine tüm yıl boyunca indirim sağlamaktadır.

SPG üyeleri Starwood mekanlarında gerçekleşen aylık promosyonlardan yararlanabildikleri gibi Starpoints puanları da elde edebilmektedir. Ayrıca unutulmaz SPG Anları programı sayesinde bir film galasında kırmızı halı seremonisine, ünlü sanatçıların canlı konser performanslarına, şampiyonluk karşılaşmalarından Michelin yıldızlı şefler ile unutulmaz mutfak deneyimleri yaşamak da cabası.

SPG restoran ve barların geçen yılki başarılı İngilizce web sayfası (SPGrestaurantsandbars.com) tanıtımının ardından artık İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce ve İtalyanca dillerinde de detaylara erişmek mümkündür. Daha detaylı Üçlü Avantaj kampanya bilgileri için spg.com/triplebenefits ziyaret edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: