STİL İKONU: JAVİER BARDEM

Magazin

STİL İKONU: JAVİER BARDEM Etkileyici yetenekleri, sinemadaki azmi, şıklık ve rahatlığı ön planda tuttuğu stiliyle Javier Bardem, modernliği ve kozmopolit erkeği tüm dünyaya yansıtıyor.

Neden bir stil ikonu?İspanya doğumlu yıldız ekrandaki görüntüsüyle Hollywood'un altın çağındaki jön erkekleri yansıtıyor adeta. Jamon (1992), Before Night Falls (2000), No Country For Old Men (2007) ve Woody Allen'ın Vicky Cristina Barcelona (2008) filmleri ise onu tüm dünya tarafından tanınmasını sağlayan efsane filmlerden.

Filmlerinde jön bir duruş sergileyen Javier Bardem gerçek hayatta ise Akdeniz stilini sonuna kadar sürdürüyor. Şık ve pahalı kreasyonları güzel kombinleyen bir yapısı var. Gerçek hayatında giydiklerine ise her zaman özen gösteren bir yapısı var. Bu yapısından dolayıda birçok moda dergisi çekimine katılan Bardem 40 yaşında bir erkeğin giyinmesi gerektiği gibi giyiniyor.

Javier Bardem gibi giyinmek

Kırmızı halılar görmüş geçirmiş bir aktör olarak her zaman takım elbisesini kendi vücut hatlarına göre iyi seçen Bardem kusursuzluğu yakalamayı başarıyor. Özel davetlerde kullandığı ise koyu lacivert takım elbisesi ve beyaz gömleği oluyor. Gri siyah düğmeli ceketi ise üzerinde sıkça görüyoruz. Siyah takım elbise ise vazgeçilmezi.

Aynı tarz giyinmemek için takım elbiselerindeki düğme sayılarını sıkça değiştiren Bardem sıradanlığıda kırmış oluyor böylelikle.

Saçları ise fazla uğraşılmamış gibi dursada daima bakımlı. Ve parlak.

Gece dışarısı için tercihi genelde siyah tişört ve siyah blazer ceketler oluyor. Sadelik ve şıklığı hem işte hemde özel hayatında yakalamayı seviyor. Düşük belli jeanler, kumaş pantolon altına renkli sneakerlar ve askeri ceketleri ise sık kullanmasada arada bir tercih ediyor.

Bardem gibi giyinmek içinse iyi bir terzide size özel dikilmiş blazer'a ihtiyacınız var. Yanınıza ise aksesuar olarak bir Akdenizli kadın şart.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: