Street Art Project'ın açılış partisi!

16 Kasım Cuma akşamı, Paris’in sokak sanatı İstanbul’a taşındı.

Kültür-Sanat

Street Art Project'ın açılış partisi! Gama Gallery organizasyonuyla Paris’ten İstanbul’a gelen ünlü street art sanatçıları Guate Mao ve Kofi Frimpong, Gama Gallery ve Fırı[email protected] işbirliği ile düzenlenen Street Art Project partisinde davetlilere eğlenceli olduğu kadar çarpıcı bir sanat ziyafeti yaşattı.


Şehirlere ruh ve doku kazandıran sokak sanatının, ilk kez bir gece kulübünde, bir sergi formatında ve sanatçıların özel tulumlu mankenleri boyayıp, spontan eser ürettikleri canlı performansları eşliğinde sunulması, sanatseverlerin büyük beğenisini kazandı.


16 Kasım, Cuma akşamı; aralarında Dr. Ayşegül Çoruhlu, Hande Oğuz, Koray Erkaya, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Alkım Çetin, Rossi Barbarossa, Pınar Söylemez, Bekir-Aslı Saçar, Berrin Güngenci, Ceylan Atuk gibi iş ve sanat camiasından isimlerin de olduğu kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı Street Art Project’de, Parisli sanatçıların etkileyici çalışmaları, DJ müziği ile renklenen sıra dışı mekan Fırı[email protected]’de bir parti modunda sergilenip, aynı zamanda satışa sunuldu.


Guate Mao ve Kofi Frimpong’un eserleri, Fırın'ın eğlenceli ambiyansında 17 Kasım, Cumartesi akşamı da 22.30'dan itibaren sergileniyor olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: