STRESTEN ARINMANIN YOLU

Acarkent Coliseum yaşam merkezinde kapılarını geçtiğimiz yılın Ekim ayı başında açan Crisp Spa, sunduğu farklı bakım ve masaj imkanlarıyla sizleri boğucu, kaotik ve stresli şehir hayatından Beykoz’un tabiat ile iç içe, sakin, oksijen dolu ortamına götürüp günlük stresinizden arınmanızı sağlıyor.

Magazin

STRESTEN ARINMANIN YOLU "Crispa bakım"; bakımınız tamamlandıktan sonra sizi kesinlikle farklı ve yenilenmiş hissettirecek özelliği ile müşterileri tarafından büyük ilgiyle karşılanan Crisp Spa ya has bir relaksasyon efsanesi. Sırt masajıyla başlayıp buhar sırasında el kol masajı yapılarak rahatlamayı sağlayan bu bakım "serum ve maske esnasında yapılacak ayak masajıyla yaşanabilecek konforun cilt bakımında erişebileceği zirveyi" ruhunuzda yaşatıyor.

Crisp Spa uygulanan masaj türleri açısından da hem bay hem de bayan müşterilerine aynı oranda özellikli bir ceşitlilik sunuyor. Klasik masajdan tutun da özellikle bayanlar tarafından ilgi gören selülit masaji, stresle mücadelede önemli bir role sahip potasyum içerikli çikolata masajı, iki terapistin senkronize uyguladığı ruhu ve bedeni şımartan mucizevi four hands masajı...

Ayrıca Uzakdoğu'nun gizemli bir o kadar da enerji (meridyenler) denge ve esneklik üzerine kurulan Japon kültüründen Shi-atsu, Thailand kültüründen Tha-i, Hint kültüründen esinlenmiş Tu-i-na masajı, taşların gizemi ve holistik yapısından çakralar üzerinde duran stone terapi (sıcak taş), medikal boyutta ise alanında uzman, doktoralı masörüyle sorunlu bölgelere özel infranuj ışığı altından sırt, boyun, bel (fibrosit, fibromiyalji, osteoartrit) gibi sırt,eklem rahatsızlıklarında ve sorunlu bölgelerde başarı elde eden medicine terapiye kadar bir çok masaj türleri uygulanıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: