Suçlamalar karşısında ilk işi...

Deniz Akkaya'nın eski menajeri Merih Yılmaz, Akkaya ve yanındaki 2 kişinin tehditle arabasını sattırdığını söyleyerek Akkaya'dan şikayetçi oldu.

Magazin

Suçlamalar karşısında ilk işi... Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberinde yer alan iddiaya göre, Deniz Akkaya, dün eski menajeri Merih Yılmaz'ı arayarak Beyoğlu'ndaki avukatının ofisine gelmesini istedi. Akkaya, ofise gelen Yılmaz'a kendisine 200 bin TL borcu olduğunu, neden ödeme yapmadığını sordu. Yılmaz, borcu olmadığını dile getirince Akkaya ve Yılmaz arasında tartışma başladı. Tartışma esnasında ofise 2 kişi daha geldi ve tartışma büyüdü.

İddiaya göre, Akkaya ve diğer 2 kişi, Yılmaz'ı tehdit etti. Yılmaz'dan aracını kendilerine devretmesini istediler. Korkuya kapılan Yılmaz, aracın noter üzerinden devrini sağladı. Daha sonra ise ofisten kovuldu. Yılmaz ofisten kovulur kovulmaz soluğu polis merkezinde alarak Akkaya ve yanındaki 2 kişiden şikayetçi oldu. Merih Yılmaz, tehdit ve hakaretle aracının elinden alındığını öne sürdü. Şikayet üzerine Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği araştırma başlattı. Polis, ofis çevresindeki kamera görüntülerini toplarken, araştırma sonunda Akkaya ve yanındaki 2 kişinin ifadesinin alınabileceği öne sürüldü.

Öte yandan, Deniz Akkaya ise Instagram sayfasından yaptığı uzun açıklamada, Emrah Yılmaz'ı kendi ismini kullanarak hem yakın çevresini hem de çeşitli şirketleri dolandırmak, haksız kazanç elde etmekle suçladı. Ayrıca Akkaya, dolandırıldığını iddia ettiği kuruluşların listesinin elinde olduğunu ve gerektiği takdirde yayınlayacağını da dile getirdi.

Deniz Akkaya yanlış anlayınca...

Deniz Akkaya yanlış anlayınca...Deniz Akkaya o görüntüye isyan etti!

Deniz Akkaya o görüntüye isyan etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: