Şükran Ovalı kaçtı, Şükrü Özyıldız kovaladı

Şeref Meselesi adlı dizinin çekimleri sırasında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Şükran Ovalı ile Şükrü Özyıldız, bir buçuk yıl boyunca aşk yaşamış sonrasında Şükran'ın kıskançlıkları yüzünden yollarını ayırmışlardı. Çok geçmeden de Şükran Ovalı milli futbolcu Caner Erkin ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı.

Magazin

Şükran Ovalı kaçtı, Şükrü Özyıldız kovaladı Evlilik yolunda hızla ilerleyen Şükran anlaşmasını önceden yaptığı için Yılmaz Erdoğan'ın Ekşi Elmalar filminde Şükrü Özyıldız ile birlikte oynamak zorunda kaldı. Filmin galası önceki akşam Maslak'ta yapıldı. Caner Erkin sakatlığı nedeniyle galaya katılamayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Şükran Ovalı etkinlik sırasında kıyıda köşede durmaya çalıştı fakat eski aşkı onu adeta adım adım takip etti. Sonrasında da muhabirlerle sohbet eden yakışıklı oyuncu “Herhangi bir zorluk yaşadınız mı?” sorusuna karşılık, “Arkadaşlar biz profesyonel oyuncularız. Rol ne gerektiriyorsa onu yaparız. Şükran da harika bir oyunculuk sergilemiş, izleyince bir kez daha fark ettim ve az önce yanına gidip kendisini tebrik ettim.“ dedi.


Şükrü Özyıldız var Şükran Ovalı yok!

Şükrü Özyıldız var Şükran Ovalı yok!Şükran Ovalı'dan ilişki itirafı!

Şükran Ovalı'dan ilişki itirafı!Kaynak:gunes.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: