Şükran Ovalı nasıl formda kaldığını açıkladı

Nur­gül Ye­şil­çay’ın ye­ri­ne 'Paramparça’ya da­hil olan Şük­ran Ova­lı, 8 yıl ön­ce bı­raktı­ğı kick boks ve ti­yat­ro­ya dö­nüş yaptı...

Magazin

Şükran Ovalı nasıl formda kaldığını açıkladı Son dönemin parlayan yıldızı Şükran Ovalı, "Paramparça" dizisine Nurgül Yeşilçay'ın yerine psikiyatrist Ayşe rolüyle dahil oldu. Rolü için kick boks'a başlayan Ovalı, karakterinin alışagelmiş bir psikiyatrist olmadığının ipuçlarını verdi.

Bugün'de yer alan habere göre 8 yıl önce tombik bir kız olduğunu belirten Ovalı, kick boks sayesinde 18 kilo verdiğini söyledi. Diyet yapmaktan hoşlanmadığını ve yemek yemeyi sevdiğini belirten Ovalı, bu sayede hem form tutuyor hem de rolüne hazırlanıyor.

Ringlerde hünerlerini sergileyen ve bunu Instagram hesabından paylaşan Ovalı, ayrıca uzun zamandır nefes terapisine gidiyor. Ünlü oyuncu, "Yıllar sonra antrenmanlara yeniden başladım. Kick boks bütün vücudu terleten ve algıları açan bir spor. Nefes terapisinde ise daha sakin olmayı, bir şeye karar vermeden önce düşünmeyi ve hayatı o kadar önemsememeyi öğrendim" dedi.

İşte Şükran Ovalı'nın kick boks antrenmanı...

Video yüklenemedi...
Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: