Şükran Ovalı ekranlara dönecek mi?

5 ay önce anne olan oyuncu Şükran Ovalı ve futbolcu eşi Caner Erkin önceki akşam objektiflere takıldı. Şükran Ovalı, şimdilik çocuğuyla ilgilendiğini ama mesleğine devam edeceğini söyledi.

Magazin

Şükran Ovalı ekranlara dönecek mi? Çiçeği burnunda anne Şükran Ovalı ve eşi Caner Erkin önceki akşam bir mekan çıkışı görüntülendi. Uzun zaman sonra ilk kez dışarı çıktıklarını söyleyen Ovalı, "Çok zor günler geçirdik, kızımız çok şükür daha iyi. Atlattık, geçti gitti. Herkes için sağlık diliyorum. Saçlarım çok dökülüyordu, ben de kestirdim." dedi.

Şükran Ovalı'dan yeni imaj!

Şükran Ovalı'dan yeni imaj!Şükran Ovalı'yı görenler şaştı kaldı!

Şükran Ovalı'yı görenler şaştı kaldı!Asena Atalay'la evliğinden Çınar isminde bir oğlu bulunan Caner Erkin ise "Kızımı ilk görünce, ‘çok küçük’ dedim. Kız babası olmak çok daha farklıymış… Sürekli bakıyor, gözünü ayırmıyor, çok enteresan duygular. Bir tane aşkım vardı, şimdi iki oldu." açıklamasını yaptı.


Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in bebeği Mihran Ela'nın durumu nasıl?

Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in bebeği Mihran Ela'nın durumu nasıl?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: