Şükran Ovalı'nın annelik provası!

Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Tuğrul Tülek, Ayşe Melike Çerçi, Erdal Tosun, Derya Karadaş, Selen Uçer, Emre Şen, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Muhittin Korkmaz, İrem Kahyaoğlu, Murat Serezli, Nazım Hikmet Yıldırım ve Haldun Dormen gibi zengin bir oyuncu kadrosuna sahip, Dino Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği “Şeytan Tüyü” 18 Mart’ta vizyona giriyor.

Kültür-Sanat

Şükran Ovalı'nın annelik provası! Filmde Neşe karakterini canlandıran Şükran Ovalı sette hem hamilelik hem de annelik provası yaptı.Mustafa Üstündağ’ın hayat verdiği Metin’in hayalinde evlendiği ve pek çok çocuk doğurduğu Neşe’nin evli, mutlu, çocuklu hali objektiflere yansıdı. Şükran Ovalı bu sahnede birlikte rol aldığı çocuklara set arasında da yakın ilgi gösterdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

“Şeytan Tüyü” semtin ağır abisi Kürdo’ya (Beyti Engin) emanet ettiği kızlardan birinin hunharca öldürülmesiyle baş şüpheli durumuna düşen Metin’in (Mustafa Üstündağ) platonik aşkı Neşe (Şükran Ovalı) ile yeni bir hayat kurma hayalinin suya düşmesi üzerine kendini kurtarmak için asıl katili bulma serüveninde başından geçen trajikomik olayları konu alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: