Sular durulmuyor! Bu kez Aybüke Pusat konuştu!

Furkan Andıç'la aşk yaşadığı yönünde çıkan haberleri yalanlayan Aybüke Pusat, "sadece arkadaşız" dedi. Pusat, Dilan Çiçek Deniz'le ilgili sorulara ise "Dilan benim arkadaşım. Konuşmak istersem onunla konuşurum" diyerek cevapsız bıraktı.

Magazin

Sular durulmuyor! Bu kez Aybüke Pusat konuştu! Dilan Çiçek Deniz ile Aybüke Pusat'ın arasına Furkan Andıç'ın girdiği iddia edilmişti. Dilan Çiçek Deniz yakın arkadaşı Aybüke Pusat'ı takipten çıkarmış ve aynı dizide rol alan Pusat ile Andıç'ın yeni bir aşka yelken açtıkları iddia edilmişti. İkili dizinin finalinin ardından birlikte yurtdışı tatiline gidince de aşk iddiaları oldukça güçlenmişti.

Dilan Çiçek Deniz’den Aybüke Pusat çıkışı!

"Benim bu konuyla bir alakam yok"

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Dilan Çiçek Deniz, "Benim bu konuyla bir alakam yok. Konuşmak istemiyorum." demişti.

Dilan Çiçek Deniz yeni projeler hakkında konuştu!

Dilan Çiçek Deniz yeni projeler hakkında konuştu!"Sadece arkadaşız"

Konu bu kez Aybüke Pusat'a soruldu. Güzel oyuncu Furkan Andıç'la aşk yaşadığı iddialarını yalanlayarak "sadece arkadaşız" dedi. Aybüke Pusat, Dilan Çiçek Deniz'le ilgili yöneltilen sorulara ise "Dilan benim arkadaşım. Aramızdaki bir sorun varsa ve konuşmak istersem arar onunla konuşuyorum. Bu benim özel hayatım. Sizinle bu konuyu konuşmayı doğru bulmuyorum" dedi.

Furkan Andıç'tan bomba itiraf: İnternette bir kızla tanıştım ama...

Furkan Andıç'tan bomba itiraf: İnternette bir kızla tanıştım ama...Aybüke Pusat ve Dilan Çiçek Deniz birbirlerini neden sildi?

Aybüke Pusat ve Dilan Çiçek Deniz birbirlerini neden sildi?

Bunlarda ilginizi çekebilir: