Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı

Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleymen Demirel, üst solunum yollarındaki rahatsızlık nedeniyle Ankara Güven Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Yaşam

Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı Süleyman Demirel'in birkaç gün önce hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı ancak doktorların her ihtimale karşı tedavinin hastanede sürmesi yönünde karar aldığı öğrenildi.

MÜFTÜOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Demirel'in üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıkladı ve "Endişelenecek bir durumu yok gibi görünüyor. Ama yaşı olduğu için ufak bir rahatsızlık da olsa hastaneye kaldırılması faydalı. Önemli bir durumu yok." dedi.

SEVENLERİNE MESAJI VAR

Demirel'in özel doktoru Aylin Cesur, Demirel'in sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sayın 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel mevsimsel solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle Ankara Güven Hastanesi'ne tetkik amacıyla geldi. Sayın Demirel halen destek tedavisi almakta ve iyileşme süreci hızla devam etmektedir. Sayın Demirel'in kısa zamanda taburcu olacağı düşünülmektedir.”

Demirel'in sağlık durumunu merak edip ilgilenenlere mesajını da ileten Cesur, “Sayın 9. Cumhurbaşkanımız sağlık durumunu merak edip ilgilenen tüm sevenlerine 'endişeye mahal olmadığını, iyi dilek ve teşekkürlerini' iletmektedir” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: