SULTAN ARTIK KIZIYLA İLGİLENMİYOR MU?

TÜRKAN ŞORAY'IN YAĞMUR ÜNAL'IN KENDİNDEN 10 YAŞ BÜYÜK BİR ERKEKLE AŞK YAŞAMASI KONUSUNDA SESSİZ KALMASI AKILLARA BU SORUYU GETİRDİ: 'SULTAN ARTIK, KIZIYLA İLGİLENMİYOR MU?'

Magazin

SULTAN ARTIK KIZIYLA İLGİLENMİYOR MU? Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, ‘Aşk orucunu bir dulla bozdu’ başlığıyla yayınladığı yazıda Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’ın eşinden yeni ayrılan avukat Kerim Yardımcı’yla birlikte olduğunu vurguluyordu..

Tansu Çiller’in küçük oğlu Berk Çiller’le uzun bir süre birlikte olan, hatta Berk’le evleneceğine kesin gözüyle bakılan Yağmur Ünal, bu ayrılıktan sonra aşk orucuna girmişti.. Ne gecce gezmelerine çıkıyordu, ne de ismi bir erkekle anılıyordu.. Ama dün çıkan bu haber, Yağmur Ünal’ın aşk borucunu bozduğunu kanıtladı.. Ancak 22 yaşında olan Yağmur Ünal’ın 32 yaşındaki avukat Kerim Yardımcı’yla aşk yaşaması ‘Türkan Şoray bu ilişkiye nasıl izin verdi?’ ‘Kızının üstüne titreyen, gecce gezmelerine, eve dönüş saatlerine karışan ve neredeyse her ilişkisine müdahale eden Türkan Sultan yoksa artık kızıyla ilgilenmiyor mu?’ Eski eşi Cihan Ünal’ın büyük kızı Irmak Ünal’a bir zamanlar yaptığı gibi o da mı kızına sırt döndü ve yaşadığı aşkları göz ardı mı ediyor? gibi soruları akla getirdi..

İlişkilerini saklı gizli yaşamayı tercih eden Yağmur Ünal ve Kerim Yardımcı aşkına bakalım Türkan Şoray’ın keskin kılıcı ne zaman değecek? Yoksa Türkan Şoray küçük kızının kendinden 10 yaş büyük biriyle aşk yaşamasına göz mü yumacak? Bu ilişki mutlu sonla mı hazin sonla mı bitecek; merakla bekleniyor..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: