SULTAN HEP 1 NUMARA!

IPSOS KMG Araştırma Şirketinin yaptığı araştırmanın sonucunda, Türk Halkının en çok beğendiği kadın dizi oyuncusunun TÜRKAN ŞORAY olduğu açıklandı!

Magazin

SULTAN HEP 1 NUMARA! Türk Sineması'nın tartışılmaz 1 numaralı ismi, yüreklerimizin ve beyinlerimizin ve de sinemamızın Sultan'ı Türkan Şoray yapılan son araştırmayla dizilerinde Sultan'ı seçildi...

IPSOS KMG araştırma şirketinin yaptığı yeni bir araştırma yine anketlerle reytinglerin aynı şeyi söylemediğini ortaya koydu. 'Türkiye 2008 Beklentiler Tercihler Beğeniler' adlı çalışmada 7 ana ve bir dizi alt başlık altında toplanmış birçok araştırma var. 546'sı kadın, 556'sı erkek olmak üzere 18 yaş ve üzeri 1102 kişiyle yapılan anketin sonucundan sunuşa yansıyanlar böyle...

En beğenilen kadın dizi oyuncu sıralamasının en tepesinde şu anda başrolünü Cihan Ünal'la paylaştığı 'Aşk Yeniden' adlı dizisiyle TRT1 ekranlarında yer alan Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray yer alıyor..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: