Sultan'dan hayranına büyük jest!

57 yıldır Türkan Şoray'ın fotoğraflarını biriktiren ve hayattaki tek arzusunun kendisini görüp fotoğraf çektirip biriktirdiği fotoğrafların olduğu albümü Şoray'a vermek olduğunu belirten hayranını Türkan Şoray evinde ağırladı.

Magazin

Sultan'dan hayranına büyük jest! 57 yıl önce henüz ilkokul birinci sınıfa giden Necla Aslan, dönemin en popüler aktrislerinden biri olan Türkan Şoray'ın hayranı oldu.

Yağmur Ünal'dan annesi Türkan Şoray'ın doğum gününü kutladı!

Yağmur Ünal'dan annesi Türkan Şoray'ın doğum gününü kutladı!Televizyonların bile çok az evde bulunduğu dönemlerde, kente gelen Türkan Şoray filmlerini ailesini zorlayarak izleyen Necla Aslan, 1962 yılında Türkan Şoray'ın bir fotoğrafını kapağına yerleştirip 'Necla Tatlı' isminde bir albüm oluşturdu.

Gazetelerden gördüğü Türkan Şoray resimlerini kesip albümüne yerleştiren Necla Aslan, arkadaşlarının yardımı ile albümündeki fotoğrafları çoğalttı.

Yağmur Ünal'dan aşk haberlerine yalanlama!

Yağmur Ünal'dan aşk haberlerine yalanlama!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: