Sultanlara layık kına gecceleri!

Türkiye'nin En Kapsamlı Kına Malzemeleri Sitesi kinadunyasi.com,'da ‘Kına Geccesi’ organizasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

Kadın

Sultanlara layık kına gecceleri! Geleneksel kına geccelerinin modernize edildiği günümüzde, kına merasimi yapmak şart oldu. Sürekli benzer ürünlerin kullanıldığı kına organizasyonlarında farklı ve şık malzemeler tercih ediliyor. kinadunyasi.com işte tam bu amaca hizmet veriyor. Gelin adayı ve kız arkadaşları için ojeden, t-shirte, sabundan aksesuarlara kadar pek çok espirili ürünün yanı sıra davetlilere armağan edilecek cezve, kahve takımı, çerezlik gibi şık ve kaliteli ürünleri tek bir tık ile temin edebilirsiniz. Ayrıca kına geccesinin olmazsa olmazı bindallı, gelin tahtı ve dekoratif ürünleri de bulabileceğiniz kinadunyasi.com 'da daha neler var neler.Sultanlara layik kına geccesi aslında bir rüya değil. kinadunyasi.com da kına tahtı da kiralayabilirsiniz. Osmanlı Şerbetçisi, Lokmacı, Fasıl Grubu, Davul - Zurna, Dansöz - Zenne Şov, Kahveci Güzeli Standı, Şark Köşesi, Bajan DJ, Fotograf & Video çekim hizmeti, Tarotçu & Falcı , Folklor ve Dans ekibi gibi aklınıza gelecek her türlü hizmet yine aynı adreste.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: