SULTANLARIN SAÇLARINA HOLLYWOOD’DAN UZMAN!

Ünlü bir saç bakım markası, “Muhteşem Yüzyıl”ın üç sultanını dünyaca ünlü saç uzmanlarıyla buluşturdu.

Magazin

SULTANLARIN SAÇLARINA HOLLYWOOD’DAN UZMAN! Sarah Jessica Parker, Cameron Diaz, Jude Law, Drew Barrymore, Eva Mendes ve Sharon Stone gibi ünlü Hollywood yıldızların saçlarını emanet ettiği uzmanlar, bu kez “Muhteşem Yüzyıl” oyuncularına eğitim verdi. Dizide Hürrem, Mahidevran ve Hatice Sultan karakterlerini canlandıran Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç; Hollyxood setlerinin saç tasarımcıları Thomas Taw, Teddy Charles ve Jamal Hammadi’den saçlarıyla ilgili bilgi aldı.

‘Bye bye yerine hello’
Çırağan Sarayı’ndaki basın toplantısında Muhteşem Yüzyıl dizisi hakkında konuşmaktan kaçınan üç genç oyuncudan en çok ilgiyi Meryem Uzerli gördü. Uzerli’nin sette saçlarıyla ilgili yaşadığı deneyimleri “Bazen sette günde 10 kez saçımıza maşa ve fön çekiliyor. Gerçekten korkmuyorum ama böyle saçımdan dumanlar çıktığını görüyor ve bye bye saçlar diyorum” diye yarım yamalak Türkçesiyle anlatması salondaki herkesi kahkahalara boğdu.

“Nur ve ben kuaförleri görünce kaçıyorduk” diyen Uzerli, yeni ürünü kullandıktan sonra saçlarının daha iyi olduğunu belirtti ve “Artık saçlarıma bye bye değil, hello diyorum” diyerek, Thomas Taw’a iltifat etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: