SUNUCULUK YAPARKEN OYUNCU OLDU

Burcu Kara, hem sunucu hem oyuncu olmaktan büyük keyif aldığını söyledi.

Magazin

SUNUCULUK YAPARKEN OYUNCU OLDU Star TV'nin yeni dizisi Maskeli Balo'nun başarılı oyuncusu Burcu Kara çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dizide milletvekili Ali Cemal'in kızı Zeynep'i oynayan Burcu Kara, sunuculuk hiç aklında yokken oyuncu olduğunu ama sunuculuğu da bırakmadığını belirterek "Benim oyunculuk hiç aklımda, hayallerimde, planlarımda hiç olmayan bir şeydi. Çünkü hiç bilmediğim birşeydi. Tamamen tesadüf eseri hayatıma girmiş olan bir şey ama iyiki de girmiş" diye konuştu.

Sunuculuğu da hiç bir zaman bırakmadığını ve her yıl mutlaka bir program yaptığını belirten Burcu Kara, bu sezon bir kültür-sanat programı yapacağını belirterek "Orada kendim oluyorum ama oyunculuk başka birşey. Başka birine can vermek. Bu kadar monoton hayatta, Tanrı'nın verdiği bir nimet diye düşünüyorum. Evcilik oynar gibi birşey. Ben çok mutluyum. İşimi çok seviyorum" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: