Süper düet yolda!

Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'dan süper düet yolda. İkili, önceki akşam 'Gecce Mekan Oscarları' ödül töreni için usta gazeteci Kenan Erçetingöz ile bir araya geldi. Üçlü mekanda yaklaşık 2 saat süren bir toplantı yaptı

Magazin

Süper düet yolda! Mekandan ilk ayrılan şarkıcı Sinan Akçıl olurken, ‘’Mekan Oscarları" geccesinde şarkı söyleyeceğiz. Erkan ağabey ve benimle açılış olacak, Ajda Pekkan ile kapanacak. O gecceye özel bir şarkı yazdım’’ dedi. İrem Derici ile çektiği klibi de sorulan şarkıcı, "İrem ile klip çektik. İki haftaya kadar müzik kanallarında olacak. İrem’i kaçırdım ama pişmanım’’ diyerek esprili bir yanıt verdi.


"Şarkıyı Sinan ile geccede söyleyeceğim"

Sinan Akçıl çıktıktan yarım saat sonra kapıda Erkan Petekkaya ve Kenan Erçetingöz göründü. Geccenin organizatörü Kenan Erçetingöz, "Mekan Oscarları geccesinin toplantısını yaptık. Sinan Akçıl bir şarkı yazdı. Erkan ile beraber stüdyoya girip düet yaptılar. Erkan şarkıyı söyledi, çok da güzel söyledi. Sinan Akçıl'a yakışan duygusal bir şarkı oldu" dedi. Gazetecilerin "Erkan bey sesinizin güzel olduğunu biliyoruz. Şarkıyı biraz söyler misiniz?’’ sorusuna oyuncu, "Aman yok, Sinan ile geccede söyleyeceğim. Sinan büyük bir bestecidir’’ dedi. Konu Sinan Akçıl’ın sevgilisi Ebru Şallı’nın hazırlamış olduğu "Süper Popo" isimli DVD'yi Erkan Petekaya’ya getirmesiyle eğlenceli bir hal aldı. Usta oyuncunun utanarak elindeki DVD’yi saklama çalışma çabaları sonuçsuz kaldı. Gazetecilerin, "Siz de pilates yapacak mısınız?’’ sorusuna Petekkaya, "Ben bir topun üzerine oturup ileri geri hareketler yapamam. Ben spor sevmiyorum. Ama çok iyi bir yüzücüyüm’’ diyerek kendisini bekleyen araç ile evinin yolunu tuttu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: