'SÜPER' FİYATA EV ALIYOR

Ajda Pekkan da Galata'dan ev alan ünlüler kervanına katıldı. Reklam anlaşmasından kazandığı parayı bu işe ayıran Süperstar, yeni evine 1 milyon YTL ödedi. Ajda, Galata'da Okan Bayülgen'e komşu oldu.

Magazin

'SÜPER' FİYATA EV ALIYOR Boğaz'ı bırakıp Cihangir ve Galata gibi semtlere yerleşen ünlüler kervanına Ajda Pekkan da katıldı. Süperstar, Galata'da satın aldığı dubleks daireye 1 milyon YTL ödeyerek dudak uçuklattı.

Ünlü isimlerin Etiler, Ulus, Bebek ve Rumelihisarı gibi yerlerde yaşama sevdası sona erdi. Birer birer evlerini Cihangir ve Galata'ya taşıyan ünlüler arasına Ajda Pekkan da katıldı. Bir boya firmasıyla 1 milyon YTL'ye reklam anlaşması yapan ve birçok ekstra konser veren Süperstar, tercihini Galatadan semtinden yana kullandı. Pekkan, reklam anlaşmasından kazandığı parayı evine harcadı!

Dubleks dairesi için 1 milyon YTL'yi gözden çıkartan Ajda, Okan Bayülgen'le de komşu oldu. Bayülgen'in yan apartmanına yerleşmeye hazırlanan ünlü sanatçı, evinin dekorasyonuyla da yakından ilgileniyor. Bu arada geçtiğimiz aylarda Polonezköy'deki evinden Arnavutköy'e taşınan Süperstar, Galata'yı tarihi dokusu ve büyüleyici manzarası nedeniyle seçti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: